2 YETİŞKİN / 0 ÇOCUK
..-..
GİRİŞ -ÇIKIŞ
2
YETİŞKİN
0
ÇOCUK
-
-
-
-
ÇOCUK YAŞLARI

SAĞLIKLI YAŞAM

Doğanın doğalla birleştiği sağlıklı yaşam merkezimiz, hücrelerinizin her zerresine nefes, tazelik, oksijen taşıyor. Ruhunuzu sevindirmek, bedeniniz ve zihninizi dinlendirmek, damak zevkinizi mutlu etmek niyetimiz.

Doğanın doğalla birleştiği sağlıklı yaşam merkezimiz hücrelerinizin her zerresine nefes, tazelik, oksijen taşıyor. Sevgiyle, titizlikle bilinçli ellerde hazırlanmış kişiye özel sağlıklı yaşam programları ve diyetisyenlerimiz eşliğinde ülkemizin değerli şeflerinin lezzetli menülerini sizin için oluşturduk. Ruhunuzu sevindirmek, bedeniniz ve zihninizi dinlendirmek, damak zevkinizi mutlu etmek niyetimiz.

DOĞA SPORLARI

DOĞANIN HER RENGİ BESLENMENİN HER RENGİYLE BİRLEŞTİ, ORTAYA SAĞLIKLI YAŞAM SANATI DOĞDU…

Şehrin karmaşası nasıl da çalıyor hayatımızı. Yorgun düşüyor bedenimiz, toksinlerle doluyor hücrelerimiz. Doğanın şifalı eli besinlerin en güzeliyle, şehrin aldıklarını geri veriyoruz size. İhtiyacınız olan vitaminler, minareller eşliğinde tertemiz bir beden, dinç bir beden, huzurlu, sağlıklı bir ruh armağan ediyoruz. Kaygısız, sıkıntısız, arının istiyoruz. Doğa çağırıyo sizi bekliyoruz.

POZİTİF YAŞAM DEĞİŞİKLİKLERİ KOLAY DEĞİLDİR

Sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzını bir ömür boyu benimseyebilmek için hepimizin en çok arzu ettiği şey aslında. Ve aslında hepimiz; sağlıklı yaşam seçeneklerinin neler olduğunu, sağlıklı beslenmeyi, sporun önemini, daha az alkol tüketmemiz, sigarayı bırakmamız ve zayıflamamız gerektiğini çok ama çok iyi biliyoruz. Ancak bütün bunları biliyor olmakla, harekete geçmek, bildiğimiz şeyleri uygulamak ve yaşam tarzı haline getirmek arasında çok fark var. Hayatımızda pozitif yaşam değişikliği yapmak kolay değildir. Yapılan değişiklikleri kalıcı hale getirmek daha da zordur. Bu nedenle siz de inanılmaz güzel bir doğanın kucağında Türkiye’nin en kaliteli, sağlıklı, yaşam merkezi olma özelliğine sahip olan Angel’sMarmaris’de ruhunuzu canlandıracak, bedeninizi arındıracak, size yaşadığınız anın değerini anımsatacak konusunda uzman ekibimiz tarafından ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlayacağımız sağlıklı yaşam programları ve diyetisyenlerimiz eşliğinde ülkemizin en değerli şefleri tarafından hazırlanan size özel mönüler ile ruh, beden ve damak zevkinize hitap edeceğiz.

FITNESS CENTER

KEYİFLE KONFORUN, KALİTE İLE DOĞANIN, SAĞLIK VE SPOR İLE BÜTÜNLEŞTİĞİ NOKTA

Sağlığın ve formun olmazsa olmazı FitnessCentre’da profesyonel eğitmenlerimizle hep sizinleyiz

Rüzgar sörfü, kano, bingo, su kayağı gibi farklı su sporları sizleri beklemektedir.

Denizin sesini daha yakından duymak,suyun üzerinde dolaşmak, kanoyla salınmak isterseniz eğer Ege’nin maviliklerinde su sporlarımız emrinizde. Dilediğinizce eğlenin diye. Katamaranla büyüleyici koylara yelken açın. Sörfünüzle rüzgarla yarışın. Ya da wake board ı deneyin. Eğlence olsun isterseniz ringo, muz, kano nun peşine takılın. Denizle maviliklerle yarışın. Bütün aktivitelerimizle sizlerleyiz.