2 YETİŞKİN / 0 ÇOCUK
..-..
GİRİŞ -ÇIKIŞ
2
YETİŞKİN
0
ÇOCUK
-
-
-
-
ÇOCUK YAŞLARI
..-..
GİRİŞ -ÇIKIŞ
2
YETİŞKİN
0
ÇOCUK
-
-
-
-
ÇOCUK YAŞLARI
{{slide.Title}}
VİLLA

Villalarımız tesisimizin ada bölümünde bulunmakta olup 105 m2'dir. Villaların tamamı iki katlı olup balkonlu ve özel teraslıdır. Tüm villalar deniz manzaralıdır ve otel binası odalarından farklı olarak dizayn edilmiştir. Oturma odası, çocuk yatak odası, çocuk banyosu ve ebeveyn yatak odası ile  ebeveyn banyosundan oluşmaktadır. Bazı villalarımızın kendilerine ait yüzme havuzu ve/veya masaj alanı bulunmaktadır.Sizin için size özel olan villalarımızda, muhteşem çam kokularının yayıldığı ambiy...

SÜİT

Suit odalarımız 55 m2 olup; oturma odası ile yatak odasından oluşmaktadır ve deniz manzaralıdır.Ege manzarasını süitlerinizin karşısında seyrederken odanıza deniz melteminin kokusu dolacak. 

DUBLEKS SÜİT

Dublex Süit odalarımız 90 m2 olup; girişte oturma odası ve banyo ile üst katta yatak odası ve bir adet banyodan oluşmaktadır. dublex Süit odalarımızın oturma odası katında balkon mevcuttur. Bütün dublex Süitlerimiz deniz manzaralıdır.Konforu şıklıkla buluşturup, size iki katlı 90 metrekarelik dublekssuit odalar hazırladık. Ahşabın doğallığı ile mermerin şıklığının tam bir uyum içerisinde olduğu dubleks süitlerimizde manzara, şık mimari, pırıl pırıl güneş hepsi bir arada. 

ROYAL DUBLEKS SÜİT

Royal Dublex Süit odalarımız 130 m2 olup; girişte oturma odası ve banyo, üst katta ebeveyn yatak odası ve banyosu ile çocuk yatak odası ve banyosundan oluşmaktadır. Royal Dublex Süit odalarımızın oturma odası katında balkon mevcuttur ve deniz manzaralıdır.Evinizin şıklığı ve konforunda tasarlanan royal dubleks süit odalarımız, geniş aileniz için tamda aradığınız yer.  Geniş aileler için ve ferah bir yaşam alanı arayan misafirlerimiz için dizayn edilen odalarımız şimdi sizleri bekliyor.&nbsp...

DELUXE

Deluxe odalarımız 45 m2 olup; deniz veya orman manzaralıdır. Deniz manzaralı Deluxe odalarımızda balkon mevcut olup, her bir Deluxe oda %100 deniz manzaralıdır. Geniş duşakabinleri, küvetleri ile Deluxe odalar ailecek kullanımınız için oldukça ideal.65 metrekarelik Deluxe’te, çıkın balkonunuza, çekin içinize engin denizlerin serinliğini, sevgiyle kucaklaşın, doğayla sarılın, takılın yelkenlerin peşine ve Ege'nin cömertliğini izleyin. 

ROYAL DELUXE

Royal Deluxe odalarımız 65 m2 olup; deniz manzaralı ve özel oturma alanı bulunan odalarımızdır. Roma mimarisi banyosu ile sizi tarihi derinliğe çekecek olan Royal Deluxe, geniş terası, oturma alanları ile bir aile için tatilde gerekli olan tüm ihtiyaçları tamamıyla karşılıyor. Tamamı deniz manzaralı olarak planlanan Royal Deluxe’ler;  lüks, prestij ve konforlu bir tatilin tüm gerekliliklerini üzerinde taşıyor.

PREMIUM

Premium odalarımız 26 m2 olup; deniz veya orman manzaralıdır. Balkonlu veya balkonsuz versiyonları bulunan Premium odalar küçük aileleri ağırlamak için daha ideal bir genişlikte dizayn edilmiştir.Zarif sadelikle dizayn edilen premium odalar, 26 metrekare olup,  Ege mavisiyle, yeşil dağların harmonisini pencerenize sunmaktadır. 

KİNG SUİT

King Süitler otelimizin en üst noktasında konumlanmış olup doğa sesi dışındaki tüm seslerden izole, deniz ve orman manzarasını 180 derecelik bir açıyla görmektedir. Angel's Marmaris'in en değerli odası King Süit; birden fazla ebeveyn odası ve çocuk odaları, jakuziler, her bir misafirimize özel dizayn edilmiş duş ve lavaboları, geniş terasları, şık dekorasyonu ile tatilinize bambaşka bir lüks katacak.

KUMSAL

Benzerine sadece Güneydoğu Asya sahillerinde rastlayacağınız 2,5 kilometre uzunluğunda seyreden beyaz kumu, sırtını Ege Bölgesinin yeşil ormanlarına dayamış,  derinlere kadar çıplak gözle görebileceğiniz mavi bayraklı şeffaf denizi ile Türkiye'nin en özel sahiline sizleri bekliyoruz. 

İNCELE

SAKLI DENİZ

Serin Ege Denizinin sularından oluşan maviliği, beyaz kumları, palmiye ve çam ağaçları ile dizayn edilen peyzaj alanları ile dış dünyadan izole, sadece kadınlara özel dizayn edilen Saklı Deniz'de; snack büfe ve sunumlardan faydalanabilir, etrafı tüllerle kaplı palmiyelerde masaj hizmeti alabilirsiniz. 

İNCELE

EGE'DE BİR YARIMADA

Ege Denizinin üzerinde yemyeşil ormanla kaplı bir  yarımada da tatil yaptığınızı düşleyin. Yarım adanın etrafındaki ahşap yollarda dilerseniz buggy araçlarla dilerseniz yürüyerek dolaşabilirsiniz. Yarımadaya serpilmiş doğaya uyumlu ahşap villalar gözünüzü okşarken, ormanların arasından Ege Denizini izleyebilir, dilerseniz Hisar'da bir uzunca bir mola verebilirsiniz.